Smrt na dovolené

Neděle v 19:32 | Blue Jana |  Moje myšlenky...
V poslední době dost často čtu nebo slyším že zemře někdo na dovolené :( vím že to není nic nového nebo že by se to dřív nestávalo, ale až tedˇ jsem si to vzala víc k srdci nebo spíš do hlavy!!! A neumím si a ani nechci představit že bych jela nebo letěla někam na dovolenou a tam by zemřel někdo z mé rodiny nebo já sama... vím že někdo si za to v některých případech může sám :( třeba když hazarduje skákáním z výšek do vody atd. :O mě osobně nelákají adrinalínové sporty, protože pro mě jsou lidi co se tímhle baví sebevrazi!!! Nejvíc a úplně mě dostal případ rodiny která byla na dovolené v Egyptě. Otce který se tam potápěl zabil žralok :O a málem i matku s malou dcerou, ale ty měli obrovské štěstí a vůbec se do moře nedostali :) díky tomu že čekali na plavecké vesty... a to je ještě prý pustili do moře v době kdy se tam nikdo normálně nekoupe... to řekla matka až po návratu domů!!! Tohle můj mozek nebere :O jak to mohly v Egyptě dopustit :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JojO JojO | Neděle v 19:53 | Reagovat

Já nedávno četla, jak se klučina praštil do hlavy o vodní hladinu, při nějaké jízde kruhu, který byl přidělaný na skůtru, pár dní na to zemřel. No hrůza.
Strach jsem měla když bráchu tohle léto srazila vlna k zemi a on se bouchl do hlavy o dno. To byl taky nervák. Naštěstí je v pořádku.

2 Blue Jana Blue Jana | Neděle v 20:07 | Reagovat

[1]: To je taky hrozný :-( tak hlavně že to stvým bráchem dopadlo dobře :-) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama